Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

Jak si vybrat parapety

Jste před koupí a nevíte který typ parapetů je pro Vás ten správný? Rádi Vám poradíme! Nejdříve je si nutné uvědomit, zda chci parapet vnitřní anebo parapet vnější, tím si zůžíme výběr a můžeme se věnovat jednotlivým typům parapetům v daných kategoriích.

Chcete-li parapet venkovní, pak máte možnost si vybrat ze tří základních typů:

  • tažený hliníkový parapet (nejbytelnější provedení ze všech parapetů je se 40mm nosem - síla dle šířky 1,5-2,6mm), je ideální pro RD. Dělá se také s menším nosem 25mm, který je o něco méně silný - dle šířky do 2,4mm )
  • ohýbaný hliníkový parapet (levnější než tažený hliník, je však tenší - síla 0,8mm, ideální do bytů
  • pozinkovaný ohýbaný parapet (když hledám nejlevnější typ parapetu)

Jakmile si vyberete, pak si najeďte na ZAMĚŘENÍ VENKOVNÍCH PARAPETŮ a podívejte se jak parapety zaměřit - my radíme: nechť si parapety zaměří ten, kdo je bude montovat, předejdete tím případným nedorozuměním. Budete-li si chtít ujasnit postup montáže, najeďte si na MONTÁŽ VENKOVNÍCH PARAPETŮ.

Chcete-li parapet vnitřní, pak máte možnost si vybrat ze tří základních typů:

  • plastový parapet Deceuninck (značkové parapety belgické výroby)
  • plastový parapet Extradur (parapety české výroby, více barevnách dekorů v základu oproti Deceunincku, cena i vysoká kavalita zaručena)
  • dřevotřískový parapet (když chci přírodní materiál a velkou škálu barev, česká výroba)

Jakmile si vyberete, pak si najeďte na ZAMĚŘENÍ VNITŘNÍCH PARAPETŮ a podívejte se jak parapety zaměřit - my radíme: nechť si parapety zaměří ten, kdo je bude montovat, předejdete tím případným nedorozuměním. Budete-li si chtít ujasnit postup montáže, najeďte si na MONTÁŽ VNITŘNÍCH PARAPETŮ.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte a pište nebo volejte, rádi to s Vámi probereme - KONTAKTYKošík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací