Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

TiZn ohýbané parapety

TiZn ohýbané parapety

Zvolte barvu:
Šířka parapetu:   mm
Délka parapetu:   (max. 4000 mm)
Krytky:
Příslušenství:
Počet:  ks
Poznámka:
Cena bez DPH:
Spočítat cenu
Cena vč. DPH:
Stříbrnošedá

zaměření titanzinkového parapetu

Titanzinkové parapety patří mezi exklusivní venkovní parapety. Tyto parapety nabízíme v přírodní formě bez povrchové úpravy a jsou ohýbány z titanzinkového plechu o tloušťce 0,6 mm. Parapety jsou opatřeny ochrannou fólii proti poškození při manipulaci.

Upozornění:

Není zde zaručena stálobarevnost. Parapety postupně oxidují – tvoří se tzv. patina. Jedná se o fyzikální jev což není příčinou reklamace. Ze stříbrné barvy se stávají světle až tmavě šedé.

Výrobní délka: 4 000 mm

Šířka (hloubka): 50, 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 300, 320, 340, 360, 380, 400mm (dle přání zákazníka lze vyrobit i 600mm, nejsou však dodávány tak dlouhé krytky - musíte si objednat krytky navíc a nastavit si je)

Tloušťka: 0,6 mm

Délka: dle požadavku zákazníka, minimálně však 300mm a max.4000mm

Parapety jsou vyráběny z titanzinku (TiZn) metodou ohýbání, a to v délce 4m. Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný dojem. Přední 40mm hrana nosu dodává pořádný vzhled a dotváří architektonický detail každé fasády. Ideálně barevně ladí s dalšími prvky fasády, okapy, svody. Titanzinek je plech, který se velmi často používá na vnější oplechování staveb, včetně střech, je to proto, že je velmi odolný proti nepříznivým vlivům počasí.

Ideální doplněk pro rodinný, ale i panelový dům, k plastovým oknům i k eurooknům. Můžete si k nim objednat plastové nebo hliníkové boční krytky, šrouby a čepičky na šrouby (dle možností v objednávací tabulce).

Vlastnosti:

  • tepelná odolnost
  • nestálobarevnost – oxiduje a vytváří se tzv. patina
  • vysoká tvrdost – nedeformuje se
  • snadná údržba - bezúdržbový
  • dlouhodobá životnost - pokud se poškrábe – časem zase zoxiduje a poškrábání se zacelí
  • exklusivní materiál vysoké kvality
  • boční plastové krytky jsou v barvě šedé

KRYTKY:

K titanzinkovým parapetům si můžete zvolit stříbrné plastové krytky. Tyto krytky jsou univerzální, takže je můžete použít jak PŘED, tak i PO omítce.

plastové krytky - zaměřeníPlastové krytky dodáváme od šíře 110mm. Pro šíře 50mm, 70mm, 90mm je nutné si plastové krytky zkrátit.

Poznámka: Šířka stěny krytky je 2 mm.

Barevné odstíny:

StříbrnošedáStříbrnošedá


Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny) + NÁVOD NA ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽ K DISPOZICI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací