Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

Měděné parapety

Měděné parapety 40 mm nos

Zvolte barvu:
Šířka parapetu:   mm
Délka parapetu:   (max. 4000 mm)
Krytky:
Příslušenství:
Počet:  ks
Poznámka:
Cena bez DPH:
Spočítat cenu
Cena vč. DPH:
Měděná

zaměření měděného parapetu

Měděné parapety jsou nejdražší a nejexklusivnější variantou ze všech venkovních parapetů. Tyto parapety nabízíme bez povrchové úpravy a jsou ohýbány z měděného plechu o tloušťce 0,55 mm. Parapety jsou opatřeny ochrannou fólii proti poškození při manipulaci.

Upozornění:

Není zde zaručena stálobarevnost. Parapety na ovzduší postupně tmavnou – tvoří se tzv. patina. Jedná se o fyzikální jev což není příčinou reklamace.Při montáži měděných parapetů je třeba dát pozor na to, že měď tvoří při styku s jinými kovy elektrický článek, jenž v místě dotyku způsobí oxidaci a následný úbytek mědi.

Výrobní délka: 4 000 mm

Šířka (hloubka): 50, 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 300, 320, 340, 360, 380, 400mm (dle přání zákazníka lze vyrobit i 600mm, nejsou však dodávány tak dlouhé krytky - musíte si objednat krytky navíc a nastavit si je)

Tloušťka: 0,55 mm

Délka: dle požadavku zákazníka, minimálně však 300mm a max.4000mm

Parapety jsou vyráběny z mědi (Cu) metodou ohýbání, a to v délce 4m. Vyznačují se především velmi vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled. Přední 40mm hrana nosu dodává pořádný vzhled a dotváří architektonický detail každé fasády. Ideálně barevně ladí s měděnými okapy, žlaby, svody..

Ideální doplněk pro rodinný, ale i panelový dům, k plastovým oknům i k eurooknům. Můžete si k nim objednat plastové boční krytky (dle možností v objednávací tabulce).

Vlastnosti:

  • tepelná odolnost
  • nestálobarevnost – oxidují a vytváří se tzv. patina
  • vysoká tvrdost – nedeformují se
  • snadná údržba - bezúdržbový
  • dlouhodobá životnost - pokud se poškrábe – časem zase zoxiduje a poškrábání se zacelí
  • exklusivní materiál nejvyšší kvality
  • boční plastové krytky jsou v barvě hnědé

KRYTKY:

K měděným parapetům si můžete zvolit hnědé plastové krytky. Tyto krytky jsou univerzální, takže je můžete použít jak PŘED, tak i PO omítce.

plastové krytky - zaměřeníPlastové krytky dodáváme od šíře 110mm. Pro šíře 50mm, 70mm, 90mm je nutné si plastové krytky zkrátit.

Poznámka: Šířka stěny krytky je 2 mm.

Barevné odstíny:

MěděnáMěděná


Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny) + NÁVOD NA ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽ K DISPOZICI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací