Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

Držíme ceny parapetů a děkujeme za spolupráci

19. 1. 2018

Vážení a milí zákazníci,

děkujeme Vám za přízeň v minulém roce. Jen díky Vám můžeme být lepšími, a to jak v kvalitě parapetů, tak i v servise a poradenství. Zaznamenali jsme, že se v poslední době hodně zdražuje a tak jak je naším dobrým zvykem nabízíme Vám nejširší nabídku parpetů na našem trhu za co nejlepší ceny a zatím bez zdražení. I když je možné, že se mu v průběhu roku nevyhneme, zatím ceny držíme :)

Jako největší maloobchodní prodejce parapetů v České republice Vám přinášíme i největší nabídku všech možných venkovních a vnitřních parapetů a v novém roce 2018 ji plánujeme rozšířit o další krásné, kvalitní parapety pro Váš maximální výběr a spokojenost.

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám tu správnou volbu Vašeho parapetu

za tým firmy ExpoWin

Ing. Jiří Lešingr

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací