Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

DRŽÍME CENY! Zatím..

31. 1. 2013

Vážení zákazníci, všude kolem nás se zdražuje, my však pro Vás máme dobrou zprávu! Držíme loňské ceny! Snažíme se co nejvíce ušetřit na nákladech a tak se vyhnout zdražení. Držte nám palce, doporučujte nás kudy chodíte a kupujte hojně parapety, protože velká obrátka jistí dobré ceny :)

Nicméně pokud nebude ustávat okolní tlak na zvedání cen a budou se vstupy zvedat, budeme muset, alespoň ty nejnutnější do cen promítnout. Buďme však raději optimisté - vždyť s úsměvem jde všechno líp.

Přejeme Vám krásný den

Váš ExpoWin tým

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací