Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz Parapety ExpoWin® | Nejlevnejsi-parapety.cz

Nový design mramorových parapetů Classic - WOODLINE!

30. 11. 2015

Vážení zákazníci,

 

představujeme Vám horkou novinku v oblasti parapetů z litého mramoru, a to unikátní řadu WOODLINE! Jedná se o vnitřní mramorové parapety Classic s jedinečným povrchem, jehož vzhled je dokonalou imitací struktury dřeva.

Parapety WOODLINE splňují veškeré požadavky, které na parapety zákazník klade - jednoduchý design v moderních barvách a mimořádné materiálové vlastnosti. Mramorové parapety WOODLINE rovněž vynikají skvělými izolačními vlastnostmi, jejich povrch se snadno udržuje.

 

Objednejte si parapety z litého mramoru online.

Mramorové parapety WOODLINE

 

Přejeme Vám příjemný nákup!

Váš ExpoWin týmArchiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vnitřní a venkovní parapety a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k parapetům se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Frederika Krupová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

PŘI NÁKUPU NAD 4000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA

BALENÍ ZDARMA

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 8 PRACOVNÍCH DNÍ, DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI (sekce Doprava a termíny)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací